WODA – ŹRÓDŁO ŻYCIA

O tym, jak wiele zalet dla naszego organizmu ma woda, nikogo nie trzeba przekonywać, bo wpajano nam to od dziecka. Podobnie, jak z ilością dostarczania jej dziennie do naszych narządów, komórek i tkanek: mężczyźni – 3 litry, kobiety – 2 litry, oczywiście, zależnie również od aktualnej sytuacji pogodowej, bo w upalne dni należy nawadniać się w ilościach większych. Woda to źródło naszego życia, składamy się z niej w ponad 70%. 

Niby dziwne, ale jasne. 

Oprócz nawodnienia, woda zapobiega odwodnieniu, jest znakomitym środkiem, który transmituje składniki odżywcze do wszystkich komórek naszego ciała oraz tlenu do mózgu, reguluje temperaturę ciała, wypłukuje toksyny, pozwala, by organizm wchłaniał i przyswajał minerały, witaminy, aminokwasy, glukozę itp. Z wody korzystają także nasze stawy i mięśnie, mózg, krew, kości, które dzięki wodzie są amortyzowane. Słowem, korzysta wszystko.

Woda, nawadniając nasz organizm, zapobiega licznym niekomfortowym objawom, jak bóle głowy, zmęczenie. Co w dzisiejszych czasach, przy tak dynamicznym i chaotycznym tempie życia, jest istotne i ważne. 

Można tego wszystkie uniknąć. Wyjdźmy naprzeciw zarówno potrzebom organizmu, jak i eko akcji oszczędzania. Potrzebujesz do tego celu odpowiedniego, na wysokim poziomie trzystopniowego systemu uzdatniania wody, który możesz zastosować bezpośrednio w swoim kranie w domu. Tyle i tylko tyle, wystarczy, że zamontujesz eSpring – gwarancja skuteczności oczyszczenia wody do picia.

Na czym on polega?

eSpring eliminuje ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 145 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia:
– ołów i rtęć
– cząsteczki mniejsze niż 0,2 mikrony, w tym azbest, osady, brud i kamień
– 33 pestycydy i produkty uboczne pestycydów
– 13 produktów ubocznych procesu dezynfekcji
– radon i produkty uboczne rozkładu radonu znajdujące się w wodzie pitnej
– 9 zanieczyszczeń pochodzenia farmaceutycznego
– 42 znane i/lub podejrzane substancje zaburzające gospodarkę hormonalną
– substancje rakotwórcze (kancerogeny), które mogą potencjalnie występować w wodzie
– poprawia smak i zapach wody
Nie usuwa minerałów o korzystnym działaniu, takich jak wapń, magnez i fluor. 

Następnym razem, opowiem Ci, jak to było ze mną i z eSpring.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *