Dlaczego warto korzystać z Systemu eSpring?

Korzyści płynące z systemu eSpring?

WODA KRYSTALICZNIE CZYSTA

WYGODA

NIEOGRANICZONE ŹRÓDŁO WODY

PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

System oczyszczania wody eSpring zapewni Tobie te korzyści jak żaden inny filtr!

Woda to życie. Organizm ludzki to około 80% masy ciała osoby dorosłej. Zdrowie to dobre nawilżenie organizmu wodą .

Codziennie spożywamy wodę pod różną postacią. Pijemy czystą wodę, pijemy kawę , herbatę. Dlatego dobrze, żeby nasza woda była wolna od zanieczyszczeń(zwłaszcza tych niewidocznych gołym okiem). I tu przychodzi nam z pomocą system System oczyszczania wody eSpring .

Jakie uzyskasz korzyści stosując system e-Spring?

1. Usuwa substancje szkodliwe

System oczyszczania wody eSpring skutecznie usuwa ponad 160 zanieczyszczeń, w tym śladowe ilości mikroplastiku, grzybów i metali. Niszczy ponad 99,99% chorobotwórczych bakterii w wodzie pitnej.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Będziesz zawsze cieszyć się czystą, smaczną wodą!

2. Pozostawia substancje korzystne dla zdrowia

Woda pitna zawiera wiele minerałów korzystnych dla organizmu np magnez, wapń.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Masz pewność, że woda , która uzyskasz przez urządzenie e-spring ma niezbędne minerały, które korzystnie oddziaływują na twoje zdrowie.

3. Pomaga w minimalizowaniu odpadów-przyjazny środowisku

Posiadając System oczyszczania wody eSpring, nie tylko oszczędzasz pieniądze ,ale i nie produkujesz śmieci, w postaci pozostałości butelek po wodzie do picia.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Przyczyniasz się do ochrony środowiska, bo pijesz wodę ,kiedy chcesz, a nie marnujesz wody.

4. Ogranicza zużycie tworzyw sztucznych-przyjazny środowisku

Używając Systemu eSpring, zużywasz mniej wody butelkowane. Mniej produkujesz śmieci. Jako gospodarstwo domowe ograniczasz ilości jednorazowych opakowań plastikowych. Poza tym nie musisz używać zwrotnych pojemników z tworzyw sztucznych ani ich transportować.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Przyczyniasz się do zmniejszenia do NEGATYWNYCH SKUTKÓW działania na środowisko, bo Jeden filtr eSpring pozwala zaoszczędzić 5000 litrowych butelek wody!

5. Wygoda

Filtr eSpring dopiero po przefiltrowaniu 5000 litrów lub 12 mscy uzytkowania, nastąpi wymiana wkładu. O czym poinformuje nas monitoring.

Jakie ma to znaczenie dla Ciebie? Wygoda, bo zamontowany monitoring sam sygnalizuje, gdy konieczna jest wymiana wkładu filtra. Czynność ta jest niezwykle prosta.

Czy wiesz, że…?

Atest NSF potwierdza, że produkt został przetestowany przez jedną z najbardziej renomowanych niezależnych organizacji badawczych. Badania te obejmują nie tylko gruntowną ocenę produktu, ale także analizę surowców oraz niezapowiedziane kontrole w zakładzie produkcyjnym. Aby produkt otrzymał atest NSF, musi zostać dokładnie zbadany każdy aspekt jego produkcji.

Atesty gwarancją znakomitej jakości Systemu eSpring

eSpring to pierwszy system oczyszczania wody, który uzyskał międzynarodowy atest NSF International* potwierdzający zgodność z następującymi normami NSF/ANSI: 42, 53, 55 i 401. Fakt ten daje Ci pewność, że System eSpring dostarcza krystalicznie czystą wodę zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny:

  • Norma 42: poprawia smak, zapach i wygląd wody.
  • Norma 53: usuwa substancje zanieczyszczające takie jak ołów i lotne związki organiczne.
  • Norma 55: zapewnia dodatkowe uzdatnianie dezynfekowanej komunalnej wody pitnej.
  • Norma 401: usuwa nowo pojawiające się zanieczyszczenia obecne w herbicydach oraz niektórych lekach.

* NSF jest organizacją zajmującą się sprawami zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Jest niezależnym podmiotem, który testuje, kontroluje oraz certyfikuje produkty.

Potrzebujesz więcej informacji?

Umów się na rozmowę : Anna, telefon +48 601995839

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *