Jak zaoszczędzić wydatek na wodzie do picia?

Zużycie wody staje się problemem w Polsce-zużywamy jej za dużo. Patrząc na cenę wody która jest są wysoka. A ciekawe jest, że marnujemy wodę i sporo nas to kosztuje! 

Spójrzmy na Zużycie wody 

Średnie zużycie wody na osobę wynosi około 100 litrów. To oznacza, że czteroosobowa rodzina zużywa 400 litrów na dobę. Miesięcznie to 12 000 litrów. Z tego 3% do picia i na konsumpcję.

A teraz cena.

 Za 1m³ wody cena wynosi- średnio- około 10 zł  miesięcznie .To oznacza wydatek 125 zł na miesiąc. A jeśli  masz jeszcze zwierzęta w domu, zużycie wody wzrasta i tym samym cena za wodę. Niestety to tylko cena za korzystanie wody w domu.

A co z kupnem wody poza domem? 

Butelkowanej?…w pracy,…na wyjazdach?

Twoja aktywność zjadaczem wody!

Kiedy jesteś aktywna, korzystasz z fitnessu, basenu, roweru,.. Ilość wypijanej wody podnosi się i widełka idą w górę. Zakup wody w butelce poza domem, automatycznie podnosi koszty zakupu wody.

Utrzymanie więc odpowiedniego nawodnienia organizmu pochłania większe ilości wody. Zużywamy latem dodatkowe (ogromne!) ilości wody. Dorosła osoba potrzebuje 2 i pół litrów wody dziennie. Przeliczając to po średniej cenie mamy koszt około 6 zł na osobę. dziennie, co daje nam 168 zł miesięcznie. Rocznie Pochłonie 2016 zł na Ciebie.A gdzie partner ?Kolejne tyle 2016 zł… 2 dzieci-nawet polowe z tego-to kolejne 2016 zł. Daje nam kwotę 6048 zł!!!!! I  z tej małej kwoty 6 zł robi się dość spora sumka!!!!!

A może inaczej?

Kuchenny sprzęt  – alternatywne źródło wody

System kuchenny e-Spring to idealne rozwiązanie dla każdego domu i pasjonatów zdrowego stylu życia. POLECAM

Sprzęt zakładamy jednorazowo w kuchni  i od tego momentu możesz cieszyć się stałą ilościowa dobrej wody i stałą kwotą za wodę. Doskonale sprawdza się na etapie budowy domu ale stanowi też idealne rozwiązanie dla Ciebie, gdy już mieszkasz. To ALTERNATYWNE ŹRÓDŁO WODY pozwala na ogromne oszczędności.

Ciekawe rozwiązanie-napisz , znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *