Woda źródłem oczyszczenia organizmu

Woda pełni ona rolę „oczyszczającą” organizm z nadmiaru substancji, które powstają w wyniku przemian metabolicznych lub dostają się do organizmu człowieka drogą pokarmową.

Czy odczuwasz ciągłe zmęczenie lub masz brak energii? A może  masz nie najlepsze samopoczucie, a twoja skóra, paznokcie i włosy straciły blask i nawilżenie?

To oznaka, że czas na oczyszczenie organizmu. 

Wyobraź sobie, że nasz organizm jest potężną fabryka , w której zachodzą różne procesy, które wymagają regeneracji i  oczyszczenia od środka. To wymusił na nas obecny styl życia.

Dlaczego warto oczyścić organizmu z toksyn?

Zacznij od cudownego eliksiru jakim jest picie CODZIENNIE czystej  WODY.

  • Woda jak wiesz z lekcji biologii to podstawowy budulec naszego organizmu. Wiesz już, że zawartość wody stanowi około 80% ciała u osób dorosłych. 
  • Woda potrzebna jest do sprawnego funkcjonowania wszystkich narządów.
  • To z wodą wydalane są z organizmu wszelkie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny. Z tego względu każdego dnia powinno się spożywać co najmniej 2-2,5 litra wody.
  • Woda dodatkowo reguluje temperaturę ciała.
  • Woda wpływa na dystrybucję ciałek krwi i mikroelementów do wszystkich części ciała.
  • Woda jest naszym życiodajnym płynem.

Pij wodę codziennie z dobrego źródła, bo

  • poprawi nawilżenia i jędrność skóry,
  • reguluje wypróżnianie, zmniejsza problemy z zaparciami,
  • zwiększa poziom energii.

Jak oczyścić organizm z toksyn?

Codziennie pij wodę- 1 szklankę wody miej obok siebie.

Woda pomaga w wypłukiwaniu niepożądanych substancji oraz zapobiega odwodnieniu. Wiesz już, że średnia wypijanej wody dziennie to ok. 2 litrów dla osoby dorosłej. Prosta zasada: dostarczasz tyle wody ile tracisz. A organizm wiele wody traci fizjologicznie, w postaci potu czy przez płuca i nerki.
Zadbaj więc o dobre źródło wody do picia i bądź w grupie świadomych osób zdrowego stylu życia.

 Dostępność wody jest ważna

Dostarczaj odpowiedniej ilości wody do picia na co dzień we własnym domu i pracy. Tu polecamy urządzenie e-Spring.

  Systematyka jest ważna.

Pijąc codziennie wodę, oczyszczasz organizm z zanieczyszczeń, złogów, wolnych rodników, czy pozostałości metabolicznych. Nie będziesz odczuwać pragnienia.Twoje stawy będą mieć lepsze nawilżenie.

Pijąc systematycznie wodę z e-Spring ustąpi wiele męczących dolegliwości, jak zawroty czy bóle głowy.

Używaj wody do picia, gotowania, mycia owoców i warzyw, a zauważysz istotne zmiany w w prawidłowym funkcjonowania twojego organizmu.

  Jakość wody jest ważna

Woda w kranie jest źródłem chemicznych substancji, ponieważ zawiera antybiotyki, nawozy sztuczne, leki, które są przyczyna różnych chorób(alergii , chorób skóry). Do tego chlor/chloramina zabija naszą pożyteczną florę bakteryjną jelit. Woda z urządzenia jest czysta i idealna do picia po przepłynięciu przez dobrej jakości filtr e-Spring.(bo inaczej to nerki są filtrem!). Woda zawiera mikroelementy(wapń, fluor, magnez).

Z chęcią sięgaj po kolejną szklankę czystej wody.Z tego wynika, że czysta woda jest głównym warunkiem zachowania zdrowego stylu życia i zdrowia.

Oczyszczanie organizmu powinno być PODSTAWĄ dziś każdej świadomej osoby, bo woda jest głównym warunkiem zachowania zdrowia. 

Dostarczaj wodę organizmowi w dobrej jakości i ilości.

My polecamy urządzenie e-Spring, a ty masz wybór czy też będziesz pił wodę, taką jak my. 

Pytaj o szczegóły.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *