Pij więcej płać mniej

Woda jest najważniejszą substancją niezbędną do zdrowia, dobrej kondycji i wyglądu. Stanowi  50-70 % masy ciała dorosłej osoby. Naturalna, ciągła utrata wody przez organizm wiąże się z koniecznością jej regularnego uzupełniania. Powinno się pić od 1,5 do 3 litrów dziennie. Woda wspomaga wiele procesów zachodzących w organizmie: usuwa pozostałości przemiany materii, reguluje temperaturę ciała, nawilża stawów.

Codziennie pij wodę dobrej jakości 

Ważne jest nie tylko picie odpowiedniej ilości wody, lecz także jej jakość. Stosuj wodę do picia na bieżąco a także nie zapominaj, że woda jest niezbędna do  do gotowania i przyrządzania posiłków (zup, dań, napoi). Woda bowiem stwarza środowisko dla wielu reakcji biochemicznych. Od funkcji transportowej-transportuje substancje odżywcze, hormony, enzymy, a przede wszystkim reguluje temperaturę ciała. Regularne picie wody ma pozytywny wpływ na wiele dolegliwości. Pozytywnie działa na zaparcia, bóle brzucha, z powodu nieregularnych posiłków, jedzonych w pośpiechu i stresie lub zbyt obfitych późną porą i mocno przyprawionych.

Woda wodzie nie równa.

Na rynku jest wiele wód do wyboru. Z dodatkiem magnezu, sodu, wapnia….dla każdego coś dobrego, ale…Pamiętaj, że dla organizmu najbardziej przyjazna, bo dobrze przyswajalna jest woda  oczyszczona, którą pijesz w ilości około 2, 5 litra dziennie non stop. Dlatego warto mieć system, który zapewni ci oczyszczenie wody i możliwość sięgania po nią 24 godziny na dobę! Ponieważ woda odgrywa ogromną rolę w życiu naszych organizmów, bo my bez wody nie moglibyśmy przeżyć dłużej niż kilka dni. Zobacz jak działa system e-Spring, w którym zastosowano dwufazowy proces oczyszczania. Urządzenie oczyszcza wodę, pozostawiając bezcenne minerały.  Żaden inny filtr do użytku domowego nie posiada podobnej, dwufazowej technologii.

Zastosować się do poniższych wskazówek, by optymalnie skorzystać na spożywaniu wody z systemu domowego e-Spring

  • Pij co najmniej 1,5-2 litry wody dziennie.
  • Staraj się zabierać  wodę w  butelce czerpiąc z systemy e-Spring, a unikniesz kupowania wody w butelkach
  • Masz pewność jakiej jakości wodę pijesz
  • Zawarte w wodzie sole mineralne wzmacniają kości oraz poprawiają koncentrację i zapobiegają chorobom układu krążenia.
  • Sięgaj po wodę nie tylko w czasie pragnienia, ale miej 2 szklankę wody zawsze na biurku!

Poczuj różnicę w smaku 

E-Spring to rozwiązanie tańsze i bardziej ekologiczne niż używanie wody butelkowanej. System może dostarczyć oczyszczoną wodę do picia i gotowania z dostępem 24 godziny.

Umów się na konsultacje, a wybierzemy dogodne rozwiązanie dla Ciebie, Anna +48 601995839

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *