Bądźmy EKO – PIJMY WODĘ!

Misją dzisiejszych czasów jest żyć w zgodzie z naturą, ale przede wszystkim z samym sobą. 

Od czego zacząć? 

Od wody, z której, jak już wspominałam w poprzednim wpisie, składamy się niemal w 80%. Marzy nam się krystalicznie czyste powietrze, krystalicznie czysta woda, a co za tym idzie – uśmiech i szczęście na naszych twarzach. Niech zatem marzenia nie będą tylko w sferze naszych życzeń. Aby stanowić integralną część tego świata, zacznijmy od siebie. 

Jestem Anna i wierzę, że to możliwe!

Pierwszym krokiem w stronę ekologii będzie zaopatrzenie się w świeżą, czystą zdrową wodę od domowego urządzenia

A teraz krótko o mnie.

Moje zainteresowanie marką e-Spring wynika przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia, aktywności sportowej i wieloletniej działalności na bazie naturalnych metod. Jestem osobą ciekawą świata i nowości, zakręconą na punkcie ekologii. Dbam o własne zdrowie, ale też o zdrowie moich najbliższych oraz wszystkich tych, którzy kochają naturę i środowisko, w którym żyją!


Marka w Polsce jest od 2010 roku
, trochę historii,…

W urządzeniu zastosowano technologię sparsowanego węgla z drzewa kokosowego, która została pierwotnie opracowana dla 1 modelu e-Spring. Z tego prototypu narodził się filtr obecny, który zawiera „3 w 1”. Połączono tu trzy różne technologie, wynikiem czego jest stworzenie trójstopniowego systemu oczyszczania. System sprasowanego węgla, lampa UV i monitoring. To INNOWACJA na rynku! 

Idealne połączenie trzech PATENTÓW, dzięki którym zatrzymuje ponad 160 zanieczyszczeń, w tym  zanieczyszczenia mikrobiologiczne, które są filtrowane z wydajnością do 99%!

Technologia ta zainteresowała mnie na tyle, że zainstalowałam urządzenie NA PRÓBĘ w domu. Teraz jest ze mną każdego dnia i mam czystą i zdrową wodę NA BIEŻĄCO. A co najważniejsze, może być także u Ciebie! 

Bądź świadomym EKO odbiorcą!

Dla mojej sześcioosobowej rodziny, to był strzał w dziesiątkę! Obniżyliśmy koszty zakupu napojów w butelkach plastikowych. Moje dzieciaki (jedna córka i trzech synów) zaczęli uczyć się nawyku picia wody. Jako małe dzieci nauczyli się sami obsługiwać sprzęt, gdy ciało im się pić. Wystarczyło, że odkręcili kran i płynęła czysta i bezpieczna woda prosto do ich szklanek. Co ciekawe, mogliśmy zabrać wodę ze sobą, gdy przemieszczaliśmy się do szkoły i pracy. Wlewaliśmy wodę do specjalnych butelek wielokrotnego użytku. Idealne rozwiązanie dla nas – rodziny. 

Moim celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Pokazuję, że warto myśleć o bezpieczeństwie, wygodzie i zdrowiu, gdy pijemy wodę z kranu z urządzenia e-Spring. Edukuję, że posiadając urządzenia u siebie przyczyniasz się też do ochrony środowiska. Nie wydajemy pieniędzy na zakup drogiej wody butelkowanej w plastiku, zmniejszając tym samym produkcję śmieci i chronimy środowisko naturalne przed degradacją.

Moja misja polega na:

  • Budzeniu świadomości własnego zdrowia i dobrego samopoczucia, dzięki bezpiecznej i zdrowej wodzie w dowolnym miejscu na świecie.
  • Oferuję urządzenie e-Spring jako przyjazną dla środowiska alternatywę picia wody czystej – prosto z kranu – zamiast butelkowanej.
  • Ekonomii finansów klientów, dostarczając czystą wodę za ułamek kosztów wody butelkowanej.

Warto wiedzieć co pijesz! 

To korzyść dla Twojego zdrowia i kieszeni! 

Wspólnie przyczynimy się do dbania o środowisko, dzięki czemu żyć będziemy w czystym i pięknym miejscu na ziemi.

Napisz do mnie, lub zadzwoń:

BEZPŁATNA KONSULTACJA Anna – 601 995 839

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *