O nasKrystalicznie czyste powietrze,…Żywa czysta woda,…ludzie uśmiechnięci i szczęśliwi,….

Wyobraź sobie, że jesteś częścią takiego świata…jedną z kropli w morzu nie ograniczonej przestrzeni….

Jestem Anna i wierzę, że to możliwe. 

Wierzę, że każdy może zacząć PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO TWORZENIA TAKIEGO ŚWIATA, zaczynając od-SIEBIE!  Zacznij więc ze mną zrób  pierwszy krok w stronę ekologi i sięgnij po zdrową, czysta wodę z e-Spring.

O mnie


Jestem oficjalnym niezależnym przedsiębiorcą, która  współpracuje od 2008 roku,nie tylko w Polsce ale i pozostałych 160 krajach, z globalnym liderem marki e-Spring. 

Moje zainteresowanie marką wynika przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia, aktywności sportowej i wieloletniej działalności na bazie naturalnych metod. Jestem osobą ciekawą świata i nowości, zakręcona na punkcie ekologii. Dbam o własne zdrowie, ale zdrowie moich klientów i wszystkich tych, którzy kochają naturę i środowisko, w którym żyją!


Marka e-Spring w Polsce jest od 2010 roku.

Rozpoczęto wówczas prace nad rozwojem urządzenia, w którym zastosowano technologię sparsowanego węgla z drzewa kokosowego, która została pierwotnie opracowana dla 1 modelu e-Spring. Z tego prototypu narodził się filtr obecny, który zawiera „3 w 1”. Połączono   trzy różne technologie, wynikiem czego jest stworzenie trójstopniowego systemu oczyszczania. System sprasowanego węgla, lampa UV i monitoring. To stało się innowacją na rynku. A idealne  połączeniem trzech patentów    zatrzymuje ponad  160 zanieczyszczeń, w tym  zanieczyszczenia mikrobiologiczne, które są filtrowane z wydajnością do 99,9999%!!!

Osobiście posiadałam w domu wcześniej inne systemydo oczyszczania wody, ale ten był innowacją. A zaciekawił mnie, że istnieje urządzenie z technologią, która może zapewnić czystą i zdrową wodę na bieżąco niemal wszędzie.A co najważniejsze być u każdego świadomego odbiorcy!

Sama więc zakupiłam swoje pierwsze urządzenie w 2011 roku. W mojej sześcio osobowej rodzinie to był strzał w dziesiątkę! Obniżyliśmy koszty zakupu napojów w butelkach plastikowych. Moje dzieciaki (jedna córka i trzech synów)zaczęli uczyć się nawyków picia wody .Jako małe dzieci mogli sami obsługiwać się, gdy ciało im się pić. Wystarczyło, że odkręcili kran i płynęła czysta i bezpieczna woda prosto do ich szklanek. A co ciekawe mogliśmy zabrać wodę ze sobą, gdy przemieszczaliśmy się do szkoły i pracy. Wlewaliśmy wodę do specjalnych butelek, wielokrotnego użytku.

Idealne rozwiązanie dla nas-rodziny, która przemieszczała się do szkoły i pracy. Nawet świetnie sprawdziło się nam to rozwiązanie gdy byliśmy na zajęciach dodatkowych(basenie czy  siłowni). 

Moim celem dziś jest propagowanie zdrowego stylu życia. Pokazuję, że warto myśleć o bezpieczeństwie, wygodzie  i zdrowiu, gdy pijemy wodę z kranu z urządzenia e-Spring. Edukuję, że gdy posiadasz urządzenia u siebie przyczyniasz się też do ochrony środowiska. Nie wydajemy ogrom nich kwot pieniędzy na zakup drogiej wody butelkowanej w plastiku. Zmniejszamy więc produkcje śmieci a tym samych chronimy środowisko naturalne przed degradacją.

Moją misją jest Edukacja:

  • Budzenia świadomości własnegozdrowia i dobre samopoczucie u moich klientów oferując bezpieczną i zdrową wodę w dowolnym miejscu na świecie.
  • Oferując urządzenie e-Spring jako przyjazną dla środowiska alternatywę picia wody czystej- prosto z kranu- zamiast plastikowych butelek jednorazowego użytku.
  • Ekonomi własnych finansówklientów, dostarczając czystą wodę za ułamek kosztów wody butelkowanej

Warto wiedzieć, co pijesz, bo przyniesie to korzyść dla Twojego zdrowia i kieszeni. A wspólnie przyczynimy się, że żyć będziemy w czystym i pięknym miejscu na ziemi.

Zapraszam do rozmowy:Anna  +48 601995839